PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5293}

Dzień świstaka

Groundhog Day
7,2 147 729
ocen
7,2 10 1 147729
8,2 32
oceny krytyków
Dzień świstaka
powrót do forum filmu Dzień świstaka

30 może 40 razy widziałem i za każdym razem dobrze się bawię oglądając ten film.
Absolutnie brak uczucia zmarnowania czasu jak przy większości dzisiejszych produkcji.
Ten film jest zupełnie inny, stary lecz świeży i zawsze mam uczucie jakbym pierwszy raz go oglądał.
Na filmie można się pośmiać, można być zdziwionym, można łzę uronić jak i zastanowić się nad sobą.
Katharsis w czystej postaci!!!

ocenił(a) film na 10
stoodent1

Ten film to już kanon komedii na którym później wzorowali się inni. Ma pomysł, klimat, doskonałe wykonanie. Rewelacja.

ocenił(a) film na 10
OmniModo

świetny film,jeden z moich ulubionych ;)

stoodent1

zgadzam się w 100% z załozycielem wątku ...genialny film

stoodent1

Obejrzałam go wczoraj po raz ...... nie wiem który i mimo tylu lat od nakręcenia nie stracił na niczym ani odrobinę. Uwielbiam Świstaka.

ocenił(a) film na 10
Jolx

Niby jest tyle nowych filmów, a ja i tak wracam do niego nie wiem który już raz. Idealny na poprawę nastroju. 10/10

ocenił(a) film na 7
anro

widziałem go dzisiaj pierwszy raz i niezła komedyjka ale szału nie ma,/
i jednego nie rozumiem jaki jest powód tego ze sie budził codziennie tego samego dnia o 6 rano nawet jak sie zabijał dalej sie budził to bez sensu....

ocenił(a) film na 10
konrii_2

-spoiler alert-

-spoiler alert-

-spoiler alert-

-spoiler alert-
Chodzi o to że "wpadł" w pętlę czasu.
Po iluś tam razach zaczął fiksować.
Jedyną drogą aby wyjść "odnaleźć siebie" było udoskonalenie siebie samego a jak widać był człowiekiem zakochanym w sobie, zgoszkniałym egoistą.
Piękna jest jego przemiana to że po za sobą zobaczył piękny świat.
A prowincjonalizm i zwyczajność miasteczka jak i ludzi tam mieszkających tworzy piękny obraz życia.
Tak ja to widzę.
Oczywiście szanuje twoje zdanie że to "komedyjka".

"świat jest piękny bo różnorodny"!

ocenił(a) film na 9
stoodent1

oglądam co roku na dzień świstaka i za każdym razem jest tak samo rewelacyjny, magia świstakowych powtórek ;)

ocenił(a) film na 8
stoodent1

Wczoraj znowu zapomniałem policzyć ile dni Phil tkwił w tej czasowej pętli. Może ktoś to już policzył? Kino ponadczasowe:)

ocenił(a) film na 7
derkacz

W filmie dzień 2 lutego pokazany jest 34 razy, tak jest napisane w ciekawostkach, ale nie liczyłam ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
netii79

Musiało to trwać dłużej. No chyba, że miał ukryty talent i w parę dni nauczył się grać na pianinie.

ocenił(a) film na 9
derkacz

Wątpię, żeby była dokładna liczba. Jak Phil postanowił okraść furgonetkę z forsą, to miał już idealnie ustalony plan, a nie pokazywali, żeby się go uczył, albo jak w barze pokazywał Ricie, że zna wszystkich mieszkańców... więc nawet jeśli jakaś liczba dni jest pokazana, to było ich na pewno o wiele więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones