Tori AmosI

Myra Ellen Amos

7,3
36 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tori Amos

Ocencie sami czy postąpiła słusznie podaje link:

http://muzyka.onet.pl/0,1659001,newsy.html

BARDZO słusznie postąpiła - ze ŚMIECIAMI trzeba walczyć tak, jak na to zasługują ! Jak ktoś nie ma tyle kultury żeby być na koncercie to niech siedzi w oborze, tam, gdzie jego/jej miejsce ! Sam na miejscu Tori zrobiłbym tak samo ! Miejscem ŚMIECI jest wysypisko, a nie miejsca publiczne !

nie rozumiem w ogóle ludzi którzy wychodzą na koncercie! Kupujesz bilet nie po to. Gdy słucham koncertu, to wiem że jest to jedyna taka chwila, takie wykonanie, a na dodatek w pierwszym rzędzie- nic by mnie nie wyrwało z siedzenia! To raczej ie były prawdziwe fanki, a takich ludzi można by zabić, bo na pewno na ich miejsce by sie zdarzyła osoba która strasznie chciała iść na koncert a nie zdążyła kupić biletów...

słusznie postąpiła. nie rozumiem tych dziewczyn,które przyszły na koncert.co jakiś czas opuszczały swoje miejsce,to po co wogóle kupiły bilety?.

użytkownik usunięty

U mnie Tori ogromnego plusa za to! A fanki i tak mają szczescie gdyby to byl koncercie Guns N Roses Axl wyrzucił by je własnoręcznie i podejzewam ze w o wiele mniej wybredny sposob. A Piszac zupełnie powaznie to uwazam ze osoby przeszkadzajace w odbiorze koncertu innym i utrudniajace prace artyscie powinny byc wypraszane z sal koncertowych.

użytkownik usunięty

Oczywiście, że postąpiła słusznie! Brawa dla niej! Z niektórymi ludźmi niestety nie można inaczej... Swoją drogą, nie wydaje mi się, że to były jej fanki. Raczej przypadkowo znalazły się na jej koncercie.

To już nie pierwszy raz kiedy Tori postąpiła w ten sposób :P Mam DVD z jej koncertów w Montreux w 91 & 92 roku i tam też przerwała piosenkę by zwrócić komuś uwagę. Widownia w tym momencie zaczęła ją oklaskiwać. Co by być zapobiegawczym ja sama przed wyjazdem na koncert Tori w zeszłym roku kilkakrotnie powtarzałam siostrze wcześniej "ale nie gadaj, nie wierć się bo jeszcze Tori cię wyrzuci" :D :P

ja zrobiła bym to samo, nawet nie będąc na jej miejscu tylko gdybym powiedzmy siedziała obok i łaziły by mi po przed nos w te i we wte... to sama bym je z sali usunęła!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones